RODO

Klauzula informacyjna RODO

 

Witaj!

Chcielibyśmy, żebyś wiedział, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), mamy dla Ciebie parę ważnych informacji – ale spokojnie, to nic strasznego!

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jesteśmy my, czyli Twoja ulubiona firma budująca sieci światłowodowe, Netus Internet sp z o.o.  z siedzibą w Gaju, adres: Zadziele 148 B
  2. Kontakt z nami możliwy jest przez adres e-mail: biuro@netusinternet.pl. Pisz śmiało, nie gryziemy!
  3. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji naszych super usług związanych z budową sieci światłowodowych. Robimy to na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO (czyli jest to niezbędne do wykonania umowy, tak jak kawa z rana do życia).
  4. Odbiorcami Twoich danych osobowych będą tylko nasi zaufani pracownicy oraz współpracownicy. Nie udostępniamy ich byle komu!
  5. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres potrzebny do realizacji umowy oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Tylko tyle, ile trzeba!
  6. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także do przenoszenia danych. Po prostu daj znać!
  7. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że coś jest nie tak. Ale spokojnie, staramy się, żeby wszystko było w porządku.
  8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale odmowa ich podania może skutkować niemożliwością realizacji naszej super umowy. A tego przecież nie chcemy!

 

Dzięki za zaufanie i współpracę!

Pozdrawiamy,

Ekipa Netus Internet